Невеликий скандал стався нещодавно між футболістом збірної Нігерії і футбольного клубу “Вест Бромвіч Альбіон”, а також двома зірками серіалу “Гра престолів“. Віктор Анічебе в коридорі одного з готелів, в якому він тимчасово проживав, попросив зробити спільне фото з Кітом Харінгтоном і Роуз Леслі, проте отримав відмову в грубій формі, про що і написав своєму мікроблозі “Твіттер”.

Нігерійський нападаючий, який грає за клуб англійської Прем’єр-ліги, Віктор Анічебе поскаржився у своєму “Твіттері” на зірок “Ігри престолів” Кіта Харінгтона і Роуз Леслі, які нагрубили йому в одному з готелів. Анічебе тимчасово проживав в одному з готелів і в цей же час там знаходилися і герої популярного серіалу “Гра престолів“. Віктор є давнім фаном цього серіалу і попросив Харінгтона і Леслі про спільне фото, але “Ігрітт” і “Джон Сноу” в грубій формі йому відмовили, після чого покинули готель.

27-річний нападник був украй розчарований поведінкою акторів, так як, на його думку, не можна відмовляти фанатам, адже зоряний статус визначається в першу чергу наявністю шанувальників. Сам же Анічебе глибоко переконаний, що без фанатів зірка – ніхто, і сам нігерієць жодного разу не відмовляв своїм шанувальникам у фото.