Телеведуча Тетяна Бобрикова вже одного разу довела, що всього за 90 днів будь-яка людина може навести порядок у своєму житті. За цей час Таня не тільки схудла на 12 кг, але також кинула всі свої шкідливі звички, повністю змінила гардероб, а разом з ним і стиль пацанки замінила на леді. Після таких змін ведучій залишилося лише налагодити своє особисте життя.

На думку Тетяни, незважаючи на те, що вона стала ідеальною, своєї мети вона так і не досягла, адже хлопець у ведучої не з’явився. Тепер вона готова до проведення ще одного експерименту, який отримав назву “Проект “Любов””, і за 100 днів постарається знайти свого коханого чоловіка, який буде ідеально їй підходити.

Тетяна Бобрикова

Тетяна Бобрикова

Провівши ряд опитувань, ведуча зрозуміла, що більшість дівчат і хлопців при пошуку своєї любові відчувають однакові проблеми, у зв’язку з чим вона вирішила докопатися до суті цієї проблеми. У новому проекті Бобрикова займеться журналістським розслідуванням і спробує зрозуміти, як влаштовані жінки і чоловіки. Крім цього вона дізнається, як не допустити, щоб перше побачення стало останнім, як і головне де знайти ідеального нареченого. Також буде піднята тема зрад, відносин, що не приводять до шлюбу, і дізнається, як визначити, чи стане обранець хорошим батьком.

У проекті “Любов”, крім Тані Бобрикової, братимуть участь: професійні сексопатологи і психологи, ведучий Андрій Шабанов, журналіст Олена Філонова, а також учасники з народу.

“Проект “Любов”” стартує на “Новому каналі” вже цієї весни. Не пропустіть.