Над проектом “Київ вдень і вночі” працює Ксенія Бугримова, після довгих місяців, витрачених на кастинги та підготовку, проект активно знімається, і вийде в ефір “Нового каналу” вже 8-го березня. Серіаліті “Київ вдень і вночі” налічуватиме 48 епізодів, які розкажуть про життя компанії, що складається з молоді з усієї України.

Керівник проекту Ксенія Бугримова вважає Київ однією з найбільш домашніх столиць у світі, яка поєднує в собі безліч затишних місць і красиву природу. Але незважаючи на це Київ залишається мегаполісом, що дає безліч перспектив молоді. Багрімова за допомогою проекту “Київ вдень і вночі” хоче закохати в столицю України героїв серіаліті і його глядачів, а також показати, що в цьому місті можна бути щасливим.

“Київ вдень і вночі” стартує на “Новому каналі” 8-го березня

Проект “Київ вдень і вночі” знімається за форматом популярного серіаліті “Berlin – Tag&Nacht”, який є одним з найпопулярніших молодіжних проектів у всій Німеччині. Кожна серія проекту збирає біля екранів безліч глядачів, викладені серії на YouTube проглядаються десятки тисяч разів, а сторінка на Fb налічує понад 3-х мільйонів підписників.

Також відомо, що саундтрек до “Київ вдень і вночі” записала відома українська рок-група “O.Torvald“. Однойменну пісню написав соліст групи Женя Галич. Цей проект дуже близький для групи, адже колись практично всі учасники колективу приїхали до Києва і закохалися в нього.

Відома українська рок-група

Відома українська рок-група “O.Torvald” записала саундтрек до серіаліті “Київ вдень і вночі”