У Нью-Йорку таємно кремували легендарного британського музиканта Девіда Боуї, який пішов з життя 10 січня 2016 року. Під час ритуалу не був присутній ніхто з близьких і друзів виконавця. Про це 14 січня повідомило видання The Daily Mirror.

З виданням поділилось одне з його джерел в Нью-Йорку, яке повідомило, що не було ніякої публічної чи приватної церемонії. Девід Боуї написав у своєму заповіті, що хоче “піти без галасу”, саме так і було зроблено.

Девід Боуї – відомий британський рок-виконавець і автор пісень, він також відомий як актор, продюсер, художник і звукорежисер. Музикант пішов з життя 10 січня, всього через 2 дні після свого 69-річчя і випуску 27 студійного альбому. Причиною смерті став рак печінки, з яким артист боровся останні півтора року.

Нагадаємо, виходячи з даних інтернет-сервісу Spotify, після смерті Девіда Боуї стали слухати на 4000% більше людей. Інтерес до його хіту Let’s Dance значно зріс, його стали слухати на 3942% більше. Новий альбом музиканта Blackstar очолив британських хіт-парад, а його кількість слухачів зросла на 1120%.