2-го січня 2016 року на телеканалі “1+1” буде показаний фінальний випуск чемпіонату України з гумору “Ліга Сміху“. Шоу завершилося ще 15 грудня, проте в ефір випуск потрапить лише завтра. Боротьба у фіналі була неймовірно напруженою, а чемпіон був визначений у самому кінці випуску.

Головний ведучий “Ліги Сміху” Володимир Зеленський заявив, що у фіналі проекту нервували не тільки команди, але також і судді. За перемогу в шоу посперечаються дві кращі команди України: Запоріжжя представить команда “Заінька” наставником якої є Олена Кравець і київська команда “Два капітана 1955“, з тренером Сергієм Сивохою. В якості нагороди фіналіст отримає Кубок першого Чемпіонату України з Гумору, крім цього найсмішніша команда проекту відправиться відпочивати на Канарські острови.

Переможець

Переможець “Ліги Сміху” вже відомий. Але карти поки відкривати не будемо

У фінальному випуску відбулися невеликі зміни в суддівському складі шоу, Сергій Сивохо та Олена Кравець вирушили допомагати своїм командам, у тому числі і на сцені, а місця суддів зайняли Шуров (Pianoboy) і Бронюк (ТIК). Решта ж суддів залишилися на своїх місцях.

Фіналісти шоу залучили для своїх номерів зірок, наприклад, команда “Заінька” представила відмінну сценку з Василем Вірастюком, а “Два капітана” задіяли Влада Яму.

Володар Кубку і путівки на Канари визначиться 2 січня в 20:15 за київським часом на телеканалі “1+1”.