У п’ятницю, 25 грудня, на телеканалі СТБ був показаний фінальний випуск кращого танцювального шоу України “Танцюють всі! 8“. У восьмому сезоні взяло участь багато дітей і вони додали в шоу інтриги. Що вже говорити, якщо з 4-х фіналістів трьом було не більше 15 років.

У суперфінал не змогла потрапити 13-річна учасниця проекту Ганна Коростельова, дівчинка останньою покинула шоу за результатами смс-голосування. У суперфінал вийшло три учасники – Ілля Чижик, Еліна Антонова та Ільдар Гайнутдінов.

Переможцем 8-го сезону шоу “Танцюють всі!” став 14-річний учасник Ільдар Гайнутдінов, хлопчик підкорив глядачів і журі своєю щирістю, а також мужністю і майстерністю. 11-річна Еліна Антонова посіла друге місце у проекті, третє місце дісталося Іллі Чижику.

Лілія Ребрик та Ільдар Гайнутдінов

Лілія Ребрик та Ільдар Гайнутдінов

У суперфіналі крім фіналістів взяли участь також вибувші учасники “Танцюють всі! 8” і зірки України. Однією з головних зірок вечора стала Світлана Лобода, співачка представила свою нову пісню.

Суперфінал відзначився і страшною новиною, ведучі повідомили, що екс-учасник 8-го сезону шоу Вова Галенко трагічно загинув. 18-річний хлопець випав з вікна 5-поверхового будинку 12-го вересня.

Вова Галенко

Вова Галенко