Учасник команди Сергія Сосєдова Богдан Совик і учасник з команди Кондратюка Костя Бочаров стали суперфіналістами шоу “X-Фактор 6“. 26 грудня відбувся гала-концерт шоу, на якому кожен з суперфіналістів виступав у двох номерах – сольно і в дуеті. До слова, ці номери вже ніяк не впливали на хід голосування, адже шанувальники проекту протягом усього тижня закидували смс і дзвонили на спеціальний номер свого улюбленого учасника.

Костя Бочаров вийшов перший на сцену, він заспівав у дуеті з екс-учасницею “X-Фактор 6” Аліною Паш відому пісню Валерія Меладзе “Красиво”. Слідом на сцену вийшов епатажний Богдан Совик, він порадував глядачів проекту номером Let’s Twist Again.

Крім суперфіналістів в гала-концерті “X-Фактор” на сцену вийшли і екс-учасники проекту: солісти – Аліна Паш, Андрій Інкін, Наталія Папазоглу та Ніні Нуцубідзе, а також групи – Epolets, Біла Вежа і Sparkle.

У завершенні гала-концерту ведуча проекту “X-Фактор 6” Оксана Марченко оголосила переможця. Найбільше своїх голосів глядачі віддали за Костю Бочарова!

Довідка. “X-Фактор” – україномовна версія відомого проекту Великобританії The X Factor. Британська версія проекту є найпопулярнішим вокальним талант-шоу в світі. Переможець української версії шоу Костя Бочаров виграв титул кращого виконавця країни і грошову винагороду.

Переможець 6-го сезону шоу

Переможець 6-го сезону шоу “X-Фактор” – Костя Бочаров