Шоу “Зважені та щасливі 5” завершилося. 24 грудня відбувся фінал, в який потрапили три учасники: Олександр Репьянчук зі своєю дружиною Аллою Репьянчук (обидва “зелена” команда), а також Ксенія Пастухова (“коричнева” команда).

Учасники проекту протягом 17 тижнів старанно працювали над собою, трудилися в спортзалі, навчилися правильно харчуватися і перемагати свої слабкості. Через більш ніж 100 днів вони стали на ваги і дізналися, хто ж з них переміг у п’ятому сезоні шоу “Зважені та щасливі”.

Ксенія Пастухова першою підійшла до ваг. На початку проекту її вага була 113 кілограм, тепер же він зменшився на 49 кг! Її вага знизилася на 43,36% і тепер дорівнює 64 кг.

Наступною на фінальне зважування підійшла Алла Репьянчук. 17 тижнів тому вона важила 148 кілограм, через довгі дні тренувань її вага знизилася на 46,62% (-69 кг). Тепер учасниця важить 79 кг!

Останній фіналіст, який встав на ваги був Олександр Репьянчук. У день початку проекту він важить, як і його дружина, 148 кілограм. Олександр показав просто неймовірний результат, за час проекту він схуд на 89 кг і тепер він важить 59 кілограм! Таким чином учасник не тільки виграв головний приз 5-го сезону “Зважені та щасливі” – 250 тис. грн, також Олександр встановив новий рекорд проекту, адже ще жоден учасник шоу не скидав понад 60 відсотків маси свого тіла.

Олександр Репьянчук. До і після

Олександр Репьянчук. До і після

Крім суперпризу був розіграний і додатковий приз серед учасників, які не потрапили у фінал “Зважені та щасливі”. 100 гривень отримав Руслан Карпенко (“коричнева” команда), учасник, навіть перебуваючи поза проектом, схуд на 86 кілограм (на 55,48%), спочатку він важив 155 кілограм. Тепер вага Руслана становить 69 кг.

Руслан Карпенко. До і після

Руслан Карпенко. До і після