Головне кулінарне шоу України “МастерШеф 5” підійшло до кінця. 23 грудня глядачі стали свідками фінальної кулінарної битви між залишившимися трьома учасниками за звання Майстер шефа п’ятого сезону. У фіналі за звання кращого кулінара-аматора і найцінніші призи боролися: Катерина Велика, Євген Клопотенко і Наталія Левензон. Переможцем п’ятого сезону шоу став Євген Клопотенко!

Переможцем 5-го сезону шоу "МайстерШеф" став Євген Клопотенко!

Переможцем 5-го сезону шоу “МайстерШеф” став Євген Клопотенко!

Суперфіналістам потрібно було здивувати суддів приготувавши 3 страви за 2 години: основне блюдо, закуску і десерт. Майбутній переможець Клопотенко дуже нервував перед фіналом, він не знав що приготувати і практично всю ніч переривав інтернет в надії знайти найкращі страви. У підсумку це допомогло Євгенію, адже від його страв журі було в захваті.

Після перемоги у проекті Євген Клопотенко не збирається кидати кулінарію. Навпаки, тепер він нарешті готовий приступити до реалізації своєї давньої задумки – проекту по впровадженню правильного харчування в школах. Завдяки шоу “МастерШеф 5” він нарешті зможе втілити свою мрію в реальність.

Переможець отримав в якості нагороди грошовий приз у розмірі 500 000 грн і головний приз – навчання в одній з кращих кулінарних шкіл світу Le Cordon Bleu в Парижі.