Спільний проект Тіни Кароль та “1+1 Продакшн” повідає про українські традиції та цінності. У головній ролі музичного фільму знялася Тіна Кароль, а разом з нею маленький талант Женя Лебедин, який зовсім недавно переміг у шоу “Маленькі гіганти”. Кароль грає роль матері-берегині, яка намагається зберегти найзаповітніші традиції України і передати їх своєму синові напередодні Різдва. Сина грає Женя Лебедин. У стрічці буде звучати безліч щедрівок, колядок і зимових пісень у сучасній обробці, виконувати їх буде Тіна Кароль.

Тіна Кароль та Женя Лебедин

Тіна Кароль та Женя Лебедин

Головна героїня фільму Кароль мріє, щоб її син і його покоління більше цікавилося традиціями України, знали справжні щедрівки та колядки. В “Різдвяній історії” прозвучить безліч рідкісного музичного матеріалу, серед якого буде і дуже стара, але в теж час актуальна щедрівка “Роди Боже”. Ця щедрівка дійшла до нашого часу крізь століття, але з тих пір стала звучати ще актуальнішою.

Про проект розповів і гендиректор ТК “1+1” Олександр Ткаченко. Він упевнений, що традиції є тією силою, яка тримає всю націю і в цьому фільмі представлені загальнолюдські цінності, що збігаються з нашими. Ткаченко додав, що канал “1+1” поважає і шанує українські традиції, вірить в чудеса і спробує передати їх глядачам за допомогою цієї стрічки.

Частина команди працюючої над фільмом

Частина команди працюючої над фільмом “Різдвяна історія з Тіною Кароль”

Над музичним фільмом “Різдвяна історія з Тіною Кароль” в цілому працювало понад 300 осіб. Таким чином, це стали наймасштабніші зйомки на території Софійського собору та Нацзаповідника “Софія Київська” з моменту незалежності.

Над візуальною частиною фільму працювали справжні фольклористи та історичні консультанти. Таким чином, всі деталі картини, а також кожен танцювальний рух, будуть максимально достовірними. Для одного з номерів Тіна Кароль навіть одягла старовинний український костюм, який був пошитий більше століття тому, цей костюм зберігається в приватній колекції.

В ефірі телеканалу “1+1” фільм “Різдвяна історія з Тіною Кароль” можна буде подивитися 6 січня 2016 року. Поки ж можна поглянути на трейлер.