Відомий американський актор і режисер Шонн Пенн подав до суду на свого колегу “по цеху” режисера Лі Деніелса і вимагає від нього $ 10000000. Причиною конфлікту і як наслідок позову стало нещодавнє інтерв’ю Деніелса журналу “Голлівудський репортер”, в якому він порівняв оскароносного актора з Терренсон Ховардом (відомий завдяки фільмам “Суєта і рух” і “Залізна людина”), якого одного разу звинувачували в домашньому насильстві. У самому інтерв’ю Лі Деніелс пояснив, що Ховард не робив нічого з того, що колись не дозволяли собі зробити Шонн Пенн або Марлон Брандо, однак на думку режисера, з Терренса намагаються зробити якогось демона. Також Деніесл додав, що таке ставлення до актора показує шлях, яким іде США в наш час.

Терренс Ховард

Терренс Ховард (chudobilet.ru)

На думку представників Шонна Пенна, Лі Деніелс в інтерв’ю дозволив собі використати фрази помилкового і наклепницького характеру, які тим чи іншим чином натякають на те, що актор погано поводився з жінками. Також представник актора додав, що Пенн протягом багатьох років був жертвою різних нападок і помилкових тверджень і зараз хоче поставити крапку в цій справі і показати свою позицію.

Нагадаємо, 55-річний американський актор Шонн Пенн є володарем 2-х статуеток “Оскара”, які він отримав за ролі у фільмах “Харві Мілк”, а також “Таємнича річка”.