Вчені з Національного управління з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA) заявили, що в листопаді 2016 року відбудеться незвичайне затемнення, яке триватиме понад два тижні. Затемнення буде викликано взаємодією Венери і Юпітера, воно буде проходити з 15 до 30 листопада. Таким чином, Земля може зануритися “в темряву” на цей час, повідомляє vistanews.ru.

Дане явище було детально описано в документі керівника НАСА Чарльза Болдена, який розписав його на тисячу листів. Він стверджує, що дане тривале затемнення відбудеться через те, що Венера обійде Юпітер з південного заходу і стане в 10 разів яскравіше його.

Сонячна система

Сонячна система

В результаті цього, на Венері сильно нагріються гази і станеться викид величезної кількості водню в космос. Водень 15 листопада добереться до Сонця, спровокувавши на нашій найяскравішій зірці найсильніший вибух, прогрів його до 9 тисяч градусів. Це призведе до того, що Сонце стане синюватого відтінку і повернеться до колишнього стану лише через 15 днів.

На думку Чарльза Болдена, таке явище не призведе до яких-небудь серйозних наслідків. Єдине, що це вплине на температуру на Землі, знизивши її на 8 градусів.

Раніше ми повідомляли про докладному графіку магнітних бур на листопад 2016.