Компанія SpaceX планує побудувати на Марсі місто-мільйонник! За заявою глави компанії, геніального інженера Ілона Маска, вже до 2035 року подорож на “Червону планету” не буде чимось надприродним і займе всього 80 днів. Такий космічний турист буде змушений витратити на цей неблизький шлях близько 200 тисяч доларів.

“Можна жити на Землі і нікуди не рухатися, а можна стати міжпланетною цивілізацією. Все що нам потрібно – це створити на Марсі місто і тоді ми зможемо стати міжпланетним видом”, – заявив Маск під час Міжнародної астронавтичної федерації, 27 вересня поточного року.

Ілон Маск вибрав Марс з тієї причини, що на Венері непридатна для життя погода, а Меркурій розташований занадто близько до сонця. Крім цього, на думку глави SpaceX, на Марсі не живе жодної людини, тоді як на Землі проживає 7 мільярдів, і це пора міняти.

Ілон Маск

Ілон Маск

Варто відзначити, що для роботи над місією будуть взяті лише американські фахівці, так як для цього необхідний дозвіл від Міноборони США і Держдепартаменту. Відповідно, з цієї причини фахівців з РФ задіяні не будуть.

На кожному кораблі можна здійснювати перельоти до 15 разів і вміщує він приблизно 100 чоловік з багажем. Цивілізацію на Марсі планують побудувати протягом найближчих 40-100 років.

Нагадаємо, Ілон Маск заявив, що місія на Марс не обійдеться без людських жертв.