Марк Цукерберг разом з дружиною Присциллой Чан вирішили виділити $3 мільярди на розвиток і розробку нових технологій по боротьбі з усіма видами захворювань. Про це йдеться в матеріалі авторитетного видання The Wall Street Journal.

Дана сума буде виділена не відразу, а протягом найближчих 10 років. Першу частину, в розмірі $600 мільйонів, направлять на будівництво лабораторії для вчених і інженерів в Сан-Франциско. У цій лабораторії планується створення всіх необхідних інструментів для проведення досліджень. У перелік цих інструментів увійде “атлас клітин” – карта всіх можливих типів клітин і їх стану в організмі людини.

“Розробка нових дослідницьких інструментів допоможе нам у створенні дорожньої карти. За допомогою неї ми надалі зможемо просунутися на шляху запобігання і лікування різних захворювань. Якщо у нас вийде створити необхідні інструменти, які дозволять поглянути на захворювання під іншим кутом, то ми зможемо прискорити процес їх лікування “, – повідав про свої плани засновник Facebook.