Якщо ще вчора людина думала, що вона за знаком зодіаку Ваги, то вже сьогодні вона стала Дівою… Вчені НАСА продовжують доводити, що положення сузір’їв щодо екліптики Сонця регулярно змінюється в слідстві прецесії, що зміщує дати знаків гороскопу. Виходить, що зміни торкнулися відразу 86% знака зодіаку людей. Про це повідомляється на порталі NASA Space Place.

“Сучасне небо змінилося і дати знаків зодіаку змістилися. Звична нам структура зодіаку була створена ще в Стародавньому Вавилоні”, – заявив астроном Парку Канкл.

Вчений стверджує, що через 3000 років земна вісь і малюнок зоряного неба грунтовно змінили своє становище, так що прийшов час вносити зміни в древньовавилонскую систему.

Але це не головне, адже до 12 знаків зодіаку додали тринадцятий – Змієносець. Цей знак розмістили між Скорпіоном і Стрільцем. Такі зміни змістили всі знаки зодіаку, і якщо люди, які народилися на початку серпня вважали себе Левами, то тепер вони раптово стали Раками.

Сузір'я

Сузір’я “Змієносець”

Нові дати знака зодіаку (оновлені дати гороскопу 2016):

Козеріг: 20 cічня – 16 лютого
Водолій: 16 лютого – 11 березня
Риби: 11 березня – 18 квітня
Овен: 18 квітня – 13 травня
Телець: 13 квітня – 21 червня
Близнюки: 21 червня – 20 липня
Рак: 20 липня – 10 серпня
Лев: 10 серпня – 16 вересня
Діва: 16 вересня – 30 жовтня
Ваги: 30 жовтня – 23 листопада
Скорпіон: 23 листопада – 29 листопада
Змієносець: 29 листопада – 17 грудня
Стрілець: 17 грудня – 20 січня

Дану заяву від NASA досить бурхливо зустріли новинні ресурси, особливо жіночі. Але вчені всіх заспокоїли, адже вони лише хотіли сказати, що гороскопи не мають нічого спільного з точністю, а астрологія не має ніякого відношення до науки.