Нещодавно геніальний інженер Ілон Маск заявив, що нога людини ступить на Марс вже у 2025 році і він докладе до цього максимум зусиль. Місія SpaceX на Марс, на думку Маска, буде дуже складно і небезпечною. Про це мільярдер і глава SpaceX, розповів в інтерв’ю виданню The Washington Post.

На думку Маска, місія освоєння Марса буде чимось схожим на освоєння англійцями земель Північної Америки і не обійдеться без жертв. Незважаючи на велику небезпеку, він переконаний, що знайдеться маса охочих, які захочуть бути тими самими першопрохідцями. Про смертельну небезпеку, кожен бажаючий полетіти на Марс, буде попереджений заздалегідь.

“Так, місія на Марс буде небезпечною і ймовірність людських смертей зберігається, але всі будуть попереджені про це. Кожен першопроходець зробить свій величезний внесок в прокладання шляху на Марс, в кінцевому підсумку зробивши в майбутньому перебування на” Червоній планеті “безпечним”, – заявив Ілон Маск.

Космічний корабель Dragon V2

Космічний корабель Dragon V2

Нагадаємо, марсіанська місія SpaceX стартує в 2018 році з запуску безпілотної місії на кораблі Dragon V2. Після цього 2 місії пройдуть в 2020 році і ще одна в 2022 році. Ну а перші люди будуть відправлені на Марс вже у 2025 році.