Мільярдер і мрійник Ілон Маск задумав щось на перший погляд нереальне – відправити людину на Марс. І скажи про це хтось інший, можна було б сміливо спростувати ідею, але, коли говорить ця людина, сумніви кудись моментально пропадають. Адже глава Tesla і SpaceX знає свою справу, а братися за щось дуже не реальне, навіть в його стилі. Що цікаво, йому це дійсно під силу.

Як заявив Ілон Маск, першу людину він відправить на Марс вже у 2025 році. У вересні цього року інженер представить проект першого, і головне, повноцінного міста на “Червоній” планеті. Але за рік до цього (у 2024 році), на Марс вирушить пілотований корабель і лише через рік почнеться повноцінна місія.

“Якщо ви хочете вибрати місце, де померти, то, ймовірно, Марс не найгірший вибір”, – заявив Ілон Маск.

Разом з презентацією міста на Марсі, глава SpaceX надасть і все те, що необхідно для перевезення великої кількості людей на “Червону” планету. За прогнозами Маска, проект поєднуватиме в собі все те, що потрібно самодостатньому місту здатному розвиватися навіть на Марсі.

Глава SpaceX - Ілон Маск

Глава SpaceX – Ілон Маск

Нагадаємо, в березні поточного року на Марс відправилася ракета “Протон-М”. Її метою є вивчення атмосфери Марса, його клімату та пошук на планеті слідів життя.