Більшість людей дуже люблять кішок не тільки за їх красу і грацію, а й за те, що поруч з цими тваринами завжди відчувається спокій, зникає стрес і безсоння. І не дивно, адже коти – справжні лікарі, про дивовижні якості яких знали ще в давнину.

Для “кішкотерапія” немає протипоказань. Спілкування з тваринами допоможе позбутися багатьох захворювань, а також це стане відмінною профілактикою, яка доступна кожному. До того ж, тут виключені лікарські помилки.

Сьогодні практично в кожному будинку є кішка і там завжди панує спокій, взаєморозуміння й любов. Коти вміють впливати на атмосферу в домі, про це Вам розповість будь-який господар.

Найчастіше лікують саме кішки. Вони відчувають, коли у господаря щось болить, лягають на це місце, і біль вщухає. Не змушуйте тварину лікувати Вас, Ви тільки таким чином зіпсуєте з ним стосунки.

На думку фахівців, кішки володіють багатьма способами лікування людини. Вони роблять лікувальний масаж лапками, лягають на хворе місце і прогрівають його, а також лікують за допомогою своїх унікальних хвиль, які випромінюють.

Доведено, що кішки можуть успішно лікувати багато хвороб

Доведено, що кішки можуть успішно лікувати багато хвороб

Якщо кішка відчує, що Вам потрібна її допомога, вона сама прийде і ляже на хворе місце або постарається до нього притулитися. Не проганяйте її. Втім, тварини дуже наполегливі у своєму прагненні вилікувати Вас, тому вони знайдуть спосіб змусити Вас здатися.

Бурчання кішок допомагає позбутися стресів, нервових перенапруг, а також сприятливо діє на оновлення клітин. Це, до речі, вже довели вчені.

Якщо Ви з кішкою добре товаришуєте, вона буде завжди намагатися допомагати Вам у важкі хвилини, а також буде ділитися своєю зцілювальної енергією. До того ж вона постарається зробити все, щоб вилікувати Вас від усіх недуг.

Фелінотерапія допоможе Вам полегшити болі в спині і суглобах, а також допоможе знизити тиск. До того ж, кішки сприяють загоєнню ран і ударів.

І вже навіть неважливо, як саме проходить “кішкотерапія”, головне, що Ви зможете насолодитися присутністю своєї улюблениці, погладжуючи її і отримуючи відповідну любов від неї. І навіть якщо Вам все одно необхідно буде піти в лікарню, можете не сумніватися в тому, що лікарі побачать поліпшення у Вашому стані.