Іспанські вчені висунули теорію про те, що час рано чи пізно закінчиться, а зараз він вже сповільнюється. Раніше вже було доведено, що час має властивість сповільнюватися. Це стало відомо завдяки рівнянням спеціальної теорії відносності Ейнштейна. Його тоді підтвердили багато вчених. Але навіть сам Ейнштейн не зміг і припустити, що час може зовсім зникнути…

Гіпотеза іспанців сьогодні викликає масу питань у вчених з усього світу, але все ж вона має і своїх прихильників. Так, космолог з Кембриджського університету Гері Гіббонс вважає, що дана теорія має підставу на існувати. За його словами, час почав існувати тоді, коли стався Великий Вибух, і якщо він з’явився, значить він може в підсумку і зникнути.

Вчені вважають, що не Всесвіт стрімко прискорюється, а час почав сповільнюватися

Вчені вважають, що не Всесвіт стрімко прискорюється, а час почав сповільнюватися

Ще один цікавий факт теорії про зникнення часу: якщо це насправді так, тоді можна забути про теорії про “темну енергію”. Так, в 20 столітті було доведено, що наш Всесвіт дуже стрімко зростає, але от що саме розганяє її – досі загадка. Тоді ж і було висунуто поняття “темної енергії”, яка і є причиною такого прискореного розширення Всесвіту. Учені навіть зараз не можуть дати пояснення цієї енергії. Вони не знають, що вона з себе представляє і звідки з’являється. Версій щодо цього досить багато. Саме через свою загадковості дане явище і було названо “темною енергією”.

Іспанці ж запропонували своє пояснення даному феномену. Вони запропонували зовсім забути про поняття “темна енергія”. Вони вважають, що це всього лише обман. Всю провину за прискорене зростання Всесвіту переклали на “темну енергію”, яка просто не існує. Все набагато простіше. Просто час почав зупинятися, а рівняння, які всі звикли використовувати для розрахунків, нібито показують, що Всесвіт прискорено зростає. При цьому вчені вважають, що момент зникнення часу настане дуже не скоро, через мільярди років. У той час нашої планети вже не буде.