Вже в листопаді поточного року на нашу планету обрушиться досить великий уламок космічного сміття, який отримав шифр WT1190F. За новими даним, це має статися 13 листопада. Фахівці припускають, що даний фрагмент є частиною відпрацьованого ступеня ракети. Уламок був знайдений спостерігачами ще в 2013 році, але кілька місяців тому його випустили з уваги, а виявити знову його змогли фахівці, що працюють в Службі навколоземних об’єктів ЄКА, розташованої в Нордвіку.

Той самий фрагмент WT1190F

Той самий фрагмент WT1190F

У результаті спостережень фахівці змогли отримати нові дані, тепер відома не тільки приблизна дата падіння, але й інша інформація, така як місце, розмір і походження фрагмента. Працівники ЄКА припускають, що розміри даного фрагмента не перевищуватимуть 2-х метрів, а складається він з матеріалу розробленого людиною.

Велика ймовірність того, що він повністю згорить в атмосфері, але частина фрагмента все ж може долетіти до землі і впасти в Індійський океан. Падіння цього космічного сміття буде використано професіоналами в якості тренінгу з налагодження системи, щоб надалі краще підготуватися, передбачати і убезпечити людство від можливого падіння метеоритів.