Вчені з канадського університету Saint Mary’s вважають, що від правильно підібраних цифр в телефонному номері багато чого залежить, наприклад позитивний вплив на професійну діяльність.

Фахівці прийшли до висновку, що кожне число в номері несе з собою певний енергетичний потік, який впливає на людину позитивно чи негативно. Знаючи правильні цифри вчені радять кожній людині підібрати для себе саму сприятливу комбінацію з них для телефонного номера. Все що необхідно для визначення найбільш підходящою для вас комбінації цифр це скласти всі цифри номера і привести їх до єдиного значенням (наприклад, номер 111-22-44 = 1 + 1 + 1 + 2 + 2 + 4 + 4 = 15 = 1 +5 = 6).

Поставтеся до вибору номера телефону з відповідальність, адже від нього залежить ваш успіх!

Поставтеся до вибору номера телефону з відповідальність, адже від нього залежить ваш успіх!

Телефонний номер із загальним показником 1, 2 і 8 найбільше підходить для бізнесменів і в цілому для всіх ділових людей. Якщо ж у сумі у вас вийшло 3, то дана цифра більше підійде для творчих людей. 4 і 5 – підійде для адміністративних працівників, дані цифри допоможуть їм навести порядок в колективі. Працівникам наукової сфери підійде номер з числовим індексом 6 або 7.

На думку канадських вчених, щоб внести у своє життя гармонію і успіх, потрібно підібрати собі той номер, який наділить свого господаря цифровим потоком енергії.