Використовуючи сайт epizod.ua, Ви погоджуєтесь на обов’язкове виконання цих умов, які набирають чинності відразу ж після першого відвідування Вами сайту epizod.ua. Правила вступають в дію при вході Користувача на портал, розміщення повідомлень і реєстрації на сайті.

Адміністрація порталу epizod.ua залишає за собою право змінювати ці умови в будь-який час, публікуючи зміни на сайті за адресою epizod.ua/policy.html. Будь ласка, регулярно перечитуйте ці умови, щоб вчасно дізнаватися про всі зміни, які вносить адміністрація. Якщо Ви продовжуєте користуватися сайтом після внесення змін, Ви зобов’язуєтесь виконувати ці Правила з усіма внесеними до них поправками і / або змінами.

 1. Користування сайтом epizod.ua
  1. Користувач не має права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в громадське користування або іншим чином використовувати зміст сайту epizod.ua, за винятком особистих, некомерційних цілей.
  2. Користувач також погоджується не адаптувати, не змінювати і створювати похідних з будь-яких елементів змісту epizod.ua, за винятком особистої, некомерційної цілі. Будь-яке інше використання змісту сайту epizod.ua можливе лише за умови попередньої письмової згоди Адміністрації порталу.
  3. Якщо Користувач вважає, що на Сайті присутня інформація, що порушує його права, Користувач зобов’язаний повідомити про це адміністрацію, шляхом надсилання відповідного повідомлення на електронну адресу info@epizod.ua, і надати йому інформацію, яка підтверджує дане порушення прав. У випадку, якщо Користувач надасть неправдиву інформацію про порушення його прав, він несе повну відповідальність за заподіяний збиток (включаючи витрати, мита та оплату адвокатських послуг).
  4. Забороняється часткове використання матеріалів та цитування, дозволяється тільки при наявності прямим, відкритим для пошукових систем посилання на безпосередню адресу матеріалу на Сайті epizod.ua. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не має бути менше шрифту публікації, яку використовують. Гіперпосилання обов’язкове в першому абзаці на конкретну новину чи матеріал.
  5. Матеріали з позначкою “Реклама”, “Новини компаній”, “Прес-реліз” публікуються на правах реклами.
  6. Використання матеріалів у друкованих виданнях можливе тільки з письмового дозволу редакції.
  7. Забороняється нецензурне написання коментарів, висловлювань у бік користувачів порталу, Адміністрації та нецензурна критика самих авторів статей, політиків, чиновників, журналістів, в тому числі сприяння в розпалювання національної, етнічної, расової та релігійної ворожнечі.
  8. Забороняється ображати честь, гідність та ділову репутацію авторів статей, Адміністрації, користувачів порталу та третіх осіб.
  9. Забороняється поширювати небажану пошту (спам) між користувачами або третіми особами.
  10. Забороняється вчиняти дії, спрямовані на введення інших користувачів в оману.
  11. Забороняється розміщувати матеріали рекламного, еротичного, порнографічного характеру.
  12. Забороняється використовувати будь-які програми для збору персональної інформації користувачів на порталі та самої інформації, яка розташована на сайті.
 2. Обмеження відповідальності
  1. Зміст сайту epizod.ua, включаючи інформацію, імена, назви, зображення, фотографії, логотипи та малюнки, що мають відношення до epizod.ua, його послуг (або продукції і послуг третіх осіб), надається “ЯК Є” (без гарантії якості), без будь-якої відповідальності або гарантій в рамках чинного законодавства, включаючи відповідальність за незадовільну якість, за непридатність для використання з певною метою, гарантію дотримання прав інтелектуальної власності, гарантії сумісності, безпеки і точності.
  2. Користувач самостійно відповідає за будь-яке використання інформації, розміщеної на сайті, третіми особами за свої дії і бездіяльність.
 3. Інтелектуальна власність
  1. Імена, зображення та логотипи, що визначають epizod.ua, його адміністрацію або третіх осіб, а також їх продукцію та / або послуги, захищені авторськими правами, а також правами на дизайн і торгові знаки.
  2. Портал містить посилання на інші сайти в мережі Інтернет (сайти третіх осіб) так само, як і статті, фотографії, ілюстрації, графічні зображення, музику, звуки, відео, інформацію, додатки, програми та інший Контент, що належить або надходить від третіх осіб (контент третіх осіб), що є результатом інтелектуальної діяльності і охороняються відповідно до законодавства України.
  3. Вказані треті особи та їх Контент не перевіряються Адміністрацією на відповідність тим або іншим вимогам (достовірності, повноти, сумлінності і т.п.).
 4. Ліцензування
  1. Авторські права на ваші повідомлення, статті та зображення належать вам, але ви також погоджуєтеся передати Адміністрації порталу epizod.ua постійний, безкоштовний, з правом переуступки дозвіл і право на використання, відтворення, зміну, адаптацію, публікацію, переклад, створення похідної продукції , розповсюдження, виконання, ефірну трансляцію і здійснення всіх авторських і видавничих прав відносно цього матеріалу у всьому світі і / або включення його в інші твори, що поширюються як вже відомим, так і будь-яким поки не відомим способом, без обмеження терміну дії цих прав і будь-яких інших прав, які можуть бути пов’язані з надісланим вами матеріалом, з дотриманням умов конфіденційності, які відповідають вимогам закону “Про захист персональних даних”.
 5. Про конфіденційність даних
  1. При реєстрації на порталі epizod.ua Ви повинні залишити адресу електронної пошти. Однак ми будемо використовувати цю інформацію виключно для відкриття вам доступу до дискусій і для інших цілей адміністрування порталу.
  2. Адміністрація гарантує збереження персональних даних при реєстрації на сайті.
 6. Інші умови
  1. Адміністрація завжди готова взяти до відома пропозиції та побажання користувачів і третіх осіб про роботу порталу.
  2. Користувач несе персональну відповідальність за інформацію яку він розмістив на порталі.
  3. У разі виникнення будь-яких суперечок або розбіжностей між Користувачем і третіх осіб пов’язаних з дотриманням цих правил і користування порталом, Адміністрація докладе всіх зусиль для їх вирішення шляхом переговорів між ними.
  4. Дані правила набувають чинності і діють безстроково.