Приблизний розклад магнітних бурь краще знати наперед, так як в ці дні себе потрібно вести дуже обережно і піклуватися про своє здоров’я. Магнітні бурі у першу чергу негативно впливають на метеочутливих, літніх людей, а також людей з проблемами серцево-судинної системи. У багатьох в дні Сонячної активності можуть відбуватися збої в організмі, порушення серцевого ритму, нервовий стан, знижена працездатність, а також зниження захисних функцій організму.

У дні магнітних бур найважчим періодом вважається ранок, саме в цей час доби відбувається на третину більше серцевих нападів, ніж у другій половині дня. Це відбувається через те, що нервова система вранці ще не встигає налаштуватися на таку “активність”. Та й у цілому організм в першій половині дня не особливо готовий до таких навантажень.

Геомагнітна буря - обурення геомагнітного поля тривалістю від декількох годин до декількох діб

Геомагнітна буря – обурення геомагнітного поля тривалістю від декількох годин до декількох діб

У такі дні не варто надмірно напружуватися, перевтомлюватися, потрібно все робити плавно, не поспішаючи. Ранкову зарядку краще перенести на другу половину дня, всі свої найважчі завдання на день краще зробити в середині дня, а вранці і ввечері не перевтомлюватися. Звести до мінімуму перегляд ТБ, і зокрема передач, наповнених всяким негативом.

Свіже повітря піде тільки на користь, тому якщо є можливість прогулятися – скористайтеся цим. Найкраще прогулюватися ввечері, в спокійному темпі і не менше півгодини. При цьому протягом дня не забувайте пити побільше рідини, оскільки вода розріджує кров і полегшує її рух по судинах. Воду також можна замінити трав’яними чаями, морсом або молоком.

У грудні магнітних бур прогнозується 5, і всі вони стануться протягом 6 днів.

05.12.15 – можливі обурення магнітосфери Землі;
06.12.15 – можлива слабка магнітна буря (G1);
07.12.15 – можлива слабка магнітна буря (G1);
08.12.15 – можливі обурення магнітосфери Землі;
10.12.15 – можливі обурення магнітосфери Землі.