На цьому тижні стало відомо, що Олексій Потапенко (Потап) та Олена Горова розлучилися. Більш того, пара вже 5 років як не живе разом, а офіційно були розведені пару років назад. Але дізналися про цю подію ЗМІ лише в грудні поточного року.

Раніше складалося враження, що в родині Потапа панує повна ідилія і про розлучення не може бути й мови. Але на ділі все виявилося зовсім інакше. Екс-подружжя поділилися цією новиною з виданням “Отдохни”.

 

🍾🍾🍾))) #отдохни #сенсация #friends

Фото опубликовано Gorovaya Irina (@gorovaya_irina)

Навіть після розлучення Ірина Горова і Потап продовжують займатися спільним бізнесом, спілкуватися і виховувати дітей. Доньці Наташі 19 років (від першого шлюбу Ірини Горової), синові Андрію – 8 років. Вони разом створили продюсерський центр MOZGI Entertainment, групи Mozgi і “Время и Стекло” і отримали гори нагород. Екс-пара не перетворила своє розлучення в суцільні поділи майна й образи, а залишилася хорошими друзями і бізнес-партнерами.

“Ми є міцною, але не подружньою парою. У нас дружня любов”, – заявила І. Горова.

Як стало відомо, у Потапа і Ірини вже є другі половинки, але вони їх не збираються афішувати. Можливо, другою половинкою Потапа є Настя Каменських? Адже про це так давно ходять чутки в ЗМІ.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що співачка Леді Гага серйозно хвора.