Різдвяний піст розпочався 28 листопада 2016 року, за старим стилем його дата припадала на 15 листопада. Цей піст починається на наступний день після дня пам’яті апостола Пилипа. В Україні Різдвяний піст відзначається з давніх часів і у нього є безліч правил і канонів, а також певне меню. Його тривалість становить 40 днів і завершується він 6 січня 2017 року.

Що не можна вживати в їжу і як дотримувати Різдвяний піст 2016-2017? Почнемо з того, що дотримання цього посту є суто індивідуальним і не є примусовим. Кожна людина дотримується його в міру своїх можливостей. Людям, які мають проблеми зі здоров’ям, рекомендується не дотримуватися посту або ж дотримуватися його, не вдаючись до суворих правил. Пост повинен йти на благо, а не на шкоду. Їжа повинна бути поживною і в той же час залишатися пісної.

Різдвяний піст розпочався 28 листопада 2016 року, за старим стилем його дата припадала на 15 листопада

Різдвяний піст розпочався 28 листопада 2016 року, за старим стилем його дата припадала на 15 листопада

Лікарі вважають, що Великодній і Різдвяні пости є корисними для людського організму. За ці 40 днів людський організм активно готується до зими, а також звикає до нових біоритмів, викликаних скороченням світлового дня. У цей час не варто навантажувати організм важкою їжею, і не перевантажувати його. Таким чином, перехід на пісні страви розвантажує організм і оздоровлює його.

Так як Різдвяний піст вважається нестрогим, то й обмеження в їжі можуть бути незначні. У ці 40 днів не можна вживати в їжу продукти тваринного походження, такі як: м’ясо, молочні продукти і яйця.

Нагадаємо, для підтримки здоров’я в порядку необхідно стежити за графіком магнітних бур на грудень 2016 року.