Кіберпонеділок 2016 (Cyber Monday) відзначається в наступаючий після Чорної п’ятниці понеділок. Раніше ми писали вже про Чорну п’ятницю більш докладно. На відміну від цієї нестандартної п’ятниці, повної розпродажів і знижок, в кіберпонеділок всі розпродажі переходять зі звичайних магазинів в простори Інтернету. Варто зазначити, що межі відмінності між цими святами останнім часом були стерті до мінімуму, адже в Чорну п’ятницю набагато більше товарів продається саме в інтернет-магазинах.

В Україні цей день також буде відзначатися і в ньому будуть задіяні всі головні інтернет-магазини. Так що, якщо ви щось не встигли придбати в Чорну п’ятницю, то 28 листопада можна це надолужити.

Кіберпонеділок в 2016 році відзначається 28 листопада

Кіберпонеділок в 2016 році відзначається 28 листопада

Вперше кіберпонеділок з’явився саме в США, також, як і Чорна п’ятниця. Але він був заснований набагато пізніше, в 2004 році. Рішення встановити такий незвичайний день було прийнято після дослідження, яке показало, що в перший понеділок після Дня Подяки відбувається сплеск інтернет-продажів. Вся справа в тому, що після вихідних люди поверталися в понеділок на роботу і з робочих ПК здійснювали покупки в інтернет-магазинах. На той момент комп’ютери вдома мали далеко не всі американці, так що такі покупки можна було зробити лише на робочому місці.