Що потрібно додати в своє меню, щоб поліпшити концентрацію уваги і генерацію ідей? Все дуже просто, за ці завдання відповідає мозок, який просто потрібно підживлювати правильними продуктами. Сам по собі мозок є складним механізмом, всього за 1 секунду в обміні інформацією бере участь приблизно 100 мільярдів його нервових клітин, і для безперебійної роботи цього механізму потрібно багато енергії. До слова про енергію, незважаючи на те, що мозок важить приблизно 2-3 відсотки від загальної ваги людини, на його роботу йде 5-та частина енергії, одержувана з їжі. Тому вживаючи правильні продукти, ми може додавати енергію і підвищувати концентрацію уваги, генерацію ідей і багато іншого.

Морепродукти дуже корисні для активізації уваги, так як насичують тіло жирними кислотами

Морепродукти дуже корисні для активізації уваги, так як насичують тіло жирними кислотами

Які продукти вживати, щоб підвищити концентрацію уваги?

Жирна риба або креветки. Ці продукти є делікатесом для нашого мозку. В цілому морепродукти дуже корисні для активізації уваги, так як насичують тіло жирними кислотами.

Горіхи. Додати в меню горіхи буде вкрай корисно тоді, коли вам належить мозковий штурм, наприклад, підготовка до доповіді або наради, також буде корисно перед тривалою поїздкою за кермом. Завдяки вітамінам групи B вони зміцнюють нервову систему і посилюють роботу головного мозку. Але переїдати їх не варто, так як для травної системи горіхи дуже важкі.

Ріпчаста цибуля. Ця рослина допоможе побороти нервову перевтому і втому. Але ріпчаста цибуля здатна допомогти не тільки в цьому, вона також розріджує кров і тим самим покращує постачання кисня в мозок. Їсти її краще всього в сирому вигляді і не менше половини однієї цибулини в день.

Які продукти вживати для кращої генерації ідей?

Які продукти вживати для кращої генерації ідей?

Кращі продукти для генерації ідей

Кмин. У даній рослині багато ефірних олій, які сприяють генерації нових ідей і в цілому стимулюють нервову систему. Для підтримки творчої активності мозку необхідно пити чай з кмину. Для приготування такого чаю заваріть 2 ч.л. насіння кмину в 1 склянці окропу і через 15 хвилин чай буде готовий. Крім цього такий чай поліпшить травлення.

Інжир. Завдяки певним речовинам, які за своїм складом дуже схожі на аспірин, інжир здатний розріджувати кров і тим самим покращувати прилив кисню в мозок. Для творчих людей цей продукт є просто незамінним.