Практично будь-яка людина знає про те, що є щоденна норма рідини, яку потрібно випивати. Але у наукових діячів з’явилася з цього приводу своя версія, яка повністю суперечить попередньої.

Вчені Стенлі Голдфар і Ден Нігойану, з американського університету University of Pennsylvania, вирішили провести одне тривале, але дуже цікаве і корисне дослідження, в якому вони змогли з’ясувати, що людина не має ніякої необхідності випивати щодня по 2 літри води. Більше того, в ході цього спостереження наукові діячі прийшли до висновку, що надмірне вживання рідини може не тільки не допомогти, але і зовсім нашкодити здоров’ю людини.

Виявляється, що якщо випивати багато води протягом доби, то це може призвести до набряків кінцівок або навіть мозку. Але і це не все, також це може стати причиною розрідження крові і гіпертонічного кризу.

На думку вчених, свою денну норму рідини варто обговорити з лікарем. Але в цілому, природа нагородила людину такою функцією як “спрага”, а значить пити потрібно стільки, скільки зажадає організм.