Для того що б подолати безсоння не обов’язково приймати спеціальні медпрепарати, для цього буде достатньо приготувати один з декількох спеціальних напоїв. Рецепти цих напоїв дуже прості і не вимагають якихось особливих інгредієнтів. Кожен з них допоможе розслабитися і лягти спати, забувши про те, що таке безсоння.

Чай з ромашки. Лікарська ромашка є універсальним рослиною і її корисні властивості лікують безліч видів розладів. У боротьбі з безсонням ромашка без сумнівів лідер, вона не тільки розслабить вас, але і заспокоїть, а крім цього ще й забезпечить міцний сон. Такий чай найкраще пити за пів години до сну і при цьому не додаючи цукру, якщо ж без цукру ви чай пити не звикли, в такому випадку додайте в нього чайну ложку меду. Ромашковий чай можна придбати в будь-якій аптеці.

У боротьбі з безсонням лідером є ромашковий чай

У боротьбі з безсонням лідером є ромашковий чай

Чай з м’яти. Крім чаю з ромашки від безсоння може врятувати чай з м’яти, який, як і ромашка, розслабить і заспокоїть вас перед сном. Також чай з м’яти має прекрасний смак і позитивно впливає не тільки на нервову систему, а й на серцево-судинну. Крім цього м’ята допоможе впоратися з навантаженнями створюваними магнітними бурями. Влітку краще пити чай зі свіжої м’яти, коли ж такої немає під рукою можна купити її в аптеці в пакетованому вигляді.

Молоко з медом. Всі чудово знають, як корисно пити молоко перед сном. Воно володіє снодійними властивостями, а все багато в чому завдяки речовині казеину. Але краще перед сном пити молоко з медом, адже мед тільки посилить снодійні якості молока і додасть йому приємного смаку. Для міцного сну найкраще випити перед сном склянку теплого молока, додавши в нього ложку меду.

Склянка молока з медом перед сном позбавить вас від безсоння

Склянка молока з медом перед сном позбавить вас від безсоння

Напій з какао. Такий напій є одним з найсмачніших у світі, адже для поліпшення сну його використовували ще багато років тому племена Майя. Для позитивного результату буде достатньо випивати перед сном всього 1 склянку такого напою. Калорійність цього напою можна легко знизити якщо не додавати в нього цукор, в такому вигляді какао послужить ще й профілактикою від захворювань серця і цукрового діабету.