Наукові співробітники шведського Університету Гетеборга зайнялися вивченням впливу комп’ютерних відеоігор на дівчат, а точніше наскільки плачевно це впливає на їх фігури. Виявляється, що для набору зайвої ваги достатньо всього одна година відеоігор в день.

Для проведення експерименту вчені запросили 2,5 тисячі 20-річних добровольців, які в 2007, 2008 і в 2012 роках заповнювали спеціальні анкети. За результатами даних анкет фахівці з’ясували, скільки часу піддослідні витрачали на відеоігри або різні чати.

Експеримент показав, що ті дівчата, які витрачали на відеоігри і чат всього одну годину на добу, мали проблеми із зайвою вагою. Якщо ж дами проводили за відеоіграми по три години в день, то вони ризикували поправитися за рік на цілих 4 кілограми. А все тому, що дівчата люблять підкріпитися під час гри і таким чином поправляються. Однак на чоловіків такий режим ніяк не впливає.

У фахівців є простий і дієвий спосіб для дівчат, які не хочуть набрати зайву вагу, але хочуть продовжувати грати у відеоігри. Все що для цього потрібно, це періодично переривати гру і робити зарядку.