Як же правильно підібрати морську сіль? Для того щоб морська сіль була корисною і благотворно впливала на здоров’я і красу людини, в ній має міститися калій. У справжньої морської солі повинно міститися приблизно 50% цієї речовини, якщо ж його менше, то ймовірно, що і сама морська сіль в цій солі відсутня. Крім цього на корисність впливає і колір, найкориснішою є морська сіль сіруватого відтінку. Даний відтінок морська сіль отримує завдяки вмісту в ній мікроскопічних водоростей, а також океанічної глини. Ну і самому собою в солі не повинні міститися ароматизатори та барвники.

Морська сіль допоможе позбутися від болю в суглобах

При артритах, ревматизмі або інших захворюваннях хребта і суглобів може допомогти домашня таласотерапія, яка полегшить стан людини. Для цього потрібно 0,5-1 кг морської солі розбавити в повній ванні води, приблизно 36-37 градусів.

Але не всім рекомендується робити такі процедури. Людям з розладами серцевої системи або підвищеною чутливістю шкіри, такі ванни протипоказані. Якщо ж ви до таких не належите, то варто знати, що дані водні процедури можна робити не більше 10 разів за курс і всього по 10 хвилин.

Морська сіль позбавить від болю в суглобах і нежиті

Морська сіль позбавить від болю в суглобах і нежиті

Морська сіль допоможе позбутися від нежиті

При нежиті морська сіль є одним з кращих помічників. Для виготовлення розчину необхідно взяти 1 чайну ложку морської солі, розмішати її в склянці води і додати кілька крапель екстракту евкаліпта або лимонного соку.

Даним розчином треба промивати ніс мінімум 4 рази на день.