У Новий рік отримати трохи уваги хоче кожен з нас, як діти, так і дорослі. І скільки б не було у вас друзів і близьких, всім потрібно надати хоч трішки уваги. Для цього не обов’язково вибирати якийсь дорогий подарунок, достатньо буде чогось невеликого, але в тей же час незвичайного.

Але тут варто звернути увагу на те, що подарунки для друзів, родичів і просто знайомих відносяться до різних категорій. Приміром, друзям і родичам потрібно подарувати щось оригінальне, а ось знайомим цілком підійде і якась кумедна дрібниця.

Приємні і незвичайні подарунки для друзів і близьких на Новий рік 2016. Що ж купити?

Що подарувати подружці?

Близьку подругу можна запитати напряму, що в даній ситуації не буде нетактовно і значно полегшить пошук. Крім цього близьким друзям можна спокійно подарувати гроші, якщо ви знаєте, що вони збирають на щось певне. Для інших ситуацій існує безліч приємних дрібниць, які з високою часткою ймовірності принесуть радість будь-якій дівчині.

Підбираємо подарунок на Новий рік 2016 року для своєї подружки:

Тут маса варіантів, наприклад, лаки для нігтів усіляких незвичайних забарвлень, модний чохол для улюбленого телефону, класні теплі тапочки або шкарпеточки, різні набори для рукоділля.

Набір для рукоділля

Набір для рукоділля

Що подарувати хлопцю?

Чоловікам досить важко підібрати хороший подарунок, тим більше на Новий рік. Але якщо ви поважаєте або любите чоловіка, то вже краще трохи поламати голову і все ж придумати щось оригінальне. Тут може навіть підійти якийсь сувенір, зроблений своїми руками, але є й інші варіанти.

Підбираємо подарунок на Новий рік 2 016 для чоловіка:

Якщо в чоловіка є машина, то можна подарувати щось потрібне для неї. Приміром, брелок для ключів з функцією розморожування замку, новий килимок на панель автомобіля, або навіть банальна ручка з лого його улюбленого авто. Також чоловік буде радий футболці з якимось цікавим написом, оригінальній флешці або цікавій настільній грі. Ну а улюблений дорогий напій, з високою часткою ймовірності, порадує практично будь-якого чоловіка.

Оригінальний брелок для автомобільних ключів

Оригінальний брелок для автомобільних ключів

Що подарувати подружжю?

Вас запросили святкувати Новий рік 2016 Мавпи до сімейної пари, і ви не знаєте, що подарувати. Насправді тут немає нічого важкого, а при правильному підході ви ще й заощадите грошей і при цьому всі будуть задоволені.

Підбираємо подарунок на Новий рік 2016 року для сімейної пари:

У першу чергу не забувайте, що прямуючи до когось в гості відзначати Новий рік, можна замість подарунка принести щось смачне з їжі. Тут прекрасно підійде як салат і закуска, так і щось солодке. Можна спекти торт і взяти з собою пляшку шампанського.

Якщо ж вибирати з невеликих подарунків, то подружжю можна подарувати настільну гру, в ідеалі розраховану на двох. Підійде також гарна мозаїка на 1-2 тисячі частин, набір посуду або келихів. Крім цього їм з високою часткою ймовірності підійде щось для дому, наприклад, красиві рамки, подушки, годинники, світильники.

Тут варто нагадати, що якщо ви йдете в гості до сімейної пари у якої є дитина, то потрібно купити невеликий презент і для неї. Невелика м’яка іграшка або кумедні новорічні прикраси для ялинки, які дитина сама зможе на неї повісити, цілком підійдуть.

Новорічні подушки. Чим не подарунок?

Новорічні подушки. Чим не подарунок?

Що подарувати далеким родичам та знайомим?

Тут витрачатися особливо не потрібно, але над вибором подарунка потрібно буде подумати. Такий подарунок повинен бути недорогим, але в теж час корисним і просто нести в собі якийсь позитив.

Підбираємо подарунок на Новий рік 2016 року для родичів та знайомих:

Як варіант, можна купити чобітки Санта-Клауса з цукерками або ж воскові свічки у вигляді Мавпи. Також підійдуть всякі дрібниці на зразок новорічних ліхтариків і прикрас для ялинки.

USB світильник. Знадобиться практично всім

USB світильник. Знадобиться практично всім