Що не рекомендується робити після їжі? Для цього є 7 досить простих правил, яких варто дотримуватися, якщо ви хочете бути здоровими.

Суворо заборонено курити! За заявою експертів, вкрай не рекомендується курити відразу після прийому їжі, так як це сильно шкодить здоров’ю. За даними вчених, всього одна сигарета після їжі, дорівнює 10 викуреним сигаретам.

Не пийте чай під час їжі

Не пийте чай під час їжі

Пийте чай після їжі. Не можна пити чай під час вживання їжі. Все тому, що в заварці чаю міститься багато кислот, які сильно ускладнюють перетравлення білка.

Фрукти порушують травний процес. Якщо вживати фрукти відразу після їжі, то це гарантовано призведе до здуття живота, оскільки вони порушують нормальний травний процес. Їсти фрукти можна через 1-2 години після їжі або ж за годину до їжі.

Не ослабляйте ремінь. Якщо ви почали вживати їжу з затягнутим ременем на талії, то не варто його послаблювати, адже це вплине на травний процес. Через ослаблення ремінця їжа може різко опуститися вниз і це тимчасово блокує травлення.

Водні процедури. Купання призводить до збільшення кровообігу в кінцівках і по всій поверхні тіла, але зменшує в районі шлунку.

Не варто лягати спати відразу після прийому їжі

Не варто лягати спати відразу після прийому їжі

Відкладіть сон на потім. Після щільного обіду завжди хочеться подрімати, але цього робити не варто, адже сон після їжі порушить травний процес.