Відповідне рішення, сьогодні, 7 липня підтримало 75 депутатів з 93 зареєстрованих у сесійній залі. В тексті рішення прописано: “Заборонити нараховувати за розрахунками з 1 липня 2016 року й стягнення з населення міста Києва пені за несвоєчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги”.

Як заявили високопосадовці, мораторій на підвищення цін на електроенергію, природний газ, теплову енергію та послуги водопостачання встановлюється до 1 жовтня 2016 року.

Всеукраїнський тарифний марш

Всеукраїнський тарифний марш (korrespondent.net)

За словами нардепа фракції “Єдність” Олександра Омельченко, комунальні підприємства, ЖЕКи та листоноші не будуть розносити платіжки з новими тарифами. Рішення Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики й комунальних послуг (НКРЕКУ) щодо підвищення тарифів з 1 липня є незаконним, оскільки відомство не має відповідних повноважень.

Нагадаємо, вчора, 6 липня, в Києві пройшов Всеукраїнський тарифний марш. Його вимоги – переглянути комунальні тарифи та зарплати, адже з 1 липня 2016 року в Україні майже вдвічі підвищилися тарифи на гарячу воду та опалення.