Відповідно до Закону, підприємці повинні будуть сплатити штраф у розмірі до 3-х мінімальних зарплат у всіх випадках недопущення інспекторів до перевірки, крім випадку, коли темою перевірки є неоформлення трудових договорів з працівниками та виплата зарплат “в конверті”.

Підприємці будуть оштрафовані в розмірі 100 мінімальних зарплат (з 1 січня 2017 року, а це 320 тис. гривень) у випадку недопущення державного інспектора праці до перевірки, якщо вона здійснюється з метою виявлення працівників з неоформленими трудовими договорами, виплати заробітної плати без нарахування і сплати єдиного внеску ( виплата зарплати “в конверті”).

Законом також передбачається сплата фізособами-підприємцями, які є платниками єдиного податку І-групи, єдиного соціального внеску (ЄСВ) в розмірі не менше половини мінімального ЄСВ, навіть якщо підприємець не веде господарську діяльність й не отримує прибуток.

Раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав бізнес забезпечити виплату своїм працівникам заробітної плати на рівні не менше ніж мінімальна в 3200 грн. Глава уряду застеріг роботодавців від зловживань, наприклад з оформлення працівника на півставки, неповний робочий день.