Легендарний режисер Стівен Спілберг продовжує активно знімати фільми, тільки він закінчив роботу над трилером “Міст шпигунів”, як вже займається дитячим фільмом спільно з кінокомпанією Disney. На офіційному каналі кінокомпанії в YouTube, 9 грудня, був викладений перший трейлер сімейного фентезі “Великий і добрий велетень”. Всього за пару днів відео переглянули понад три мільйони разів.

Прем’єра стрічки повинна відбутися 1 липня 2016 року. Головні ролі у фентезі зіграли актори Рубі Барнхилл і Марк Райленс.

Робота над фільмом “Великий і добрий велетень” стала першою для Спілберга спільно з Disney Pictures. Перед тим як приступити до зйомок режисер заявив, що підходить до нового випробування з радістю і хвилюванням.

Довідка. Фентезі “Великий і добрий велетень” був знятий Спілбергом за однойменною дитячою книгою Роальда Даля, яку він написав у 1982 році. Фільм розповість про сироту Софі, що одного разу познайомилася з мешкаючим по сусідству велетнем. Цей казковий сусід відведе дівчинку в країну велетнів, частина з яких є канібалами.

Сценарій до фільму написала Мелісса Метісон, що працювала вже одного разу зі Спілбергом над його фільмом “Інопланетянин”.