Один з кращих кінорежисерів у світі Стівен Спілберг зняв гостросюжетний трилер “Міст шпигунів“. Стрічка з бюджетом всього в $40 мільйонів вже вважається кінокритиками однією з кращих у минаючому 2015 році і головним претендентом на премію “Оскар”. Успіх картини також багато в чому залежить і від Тома Хенкса, який зіграв головну роль. Сценарій до фільму написали талановиті брати Ітан і Джоел Коени.

Том Хенкс

Том Хенкс

Новий шедевр Спілберга розповість про часи холодної війни (Бруклін, 1957 рік). В основі фільму лежить історія шпигуна з СРСР Рудольфа Абеля, затриманого в Сполучених Штатах Америки, якого в підсумку обміняли на льотчика з США Френсіса Пауерса. Льотчика збила радянська Протиповітряна оборона над Уралом. Головною дійовою особою у фільмі є адвокат Джеймс Донован (Том Хенкс), американець за всіма законами захищає права шпигуна і активно бере участь в довгих і напружених переговорах по обміну.

Том Хенкс грає американського адвоката Джеймса Донована

Том Хенкс грає американського адвоката Джеймса Донована

Володар двох премій “Оскар” Том Хенкс як завжди чудово впорався зі своєю роллю і ще раз довів, що є одним з кращих акторів у світі. Хенкс і Спілберг вже неодноразово працювали разом, актор знімався в таких легендарних картинах режисера як: “Порятунок рядового Райана”, “Термінал” та “Спіймай мене, якщо зможеш”.

В американський прокат “Міст шпигунів” вийшов в середині жовтня, в Україні фільм з’явився лише в кінці листопада. Західні критики високо оцінили роботу Спілберга і вже вважаю стрічку однією з кращих в році, що минає, а також головним претендентом на найпрестижнішу кінопремію “Оскар”.