На телеканалі “1+1” навесні 2016 року буде показана історична драма “Століття Якова“, вона розповість глядачам про новітню історію України. Костюмовану драму знімає “1+1 Продакшн” на замовлення телеканалу “1+1”, сюжет фільму узятий з однойменного роману відомого українського письменника Володимира Лиса (лауреат премії “Коронація слова”).

“Століття Якова” – унікальний фільм, так як він є першою екранізацією сучасного українського твору. Письменник Володимир Лис очима героя роману, звичайного селянина Якова Меха, показав читачам всі розломи і тріщини України в 20-му столітті. Картина розповідає про події з моменту Першої світової війни і закінчуючи нашими днями.

На думку головного продюсера серіалів і фільмів телеканалу “1+1” – Олени Васильєвої, стрічка покаже непросту долю героя, в якому залишилася здатність любити і людяність навіть після війни, полону і втрати близьких.

Кадр з фільму

Кадр з фільму “Століття Якова”

Сценарій до драми написав Андрій Кокотюха, за неймовірно красиві костюми у фільмі відповідає – Ірина Гергель. Сценарист вважає, що на даний момент в Україні значно зріс попит на історичні фільми, в основному про 20-те століття. Це на думку Кокотюхи в першу чергу пов’язано з нинішніми проблемами в країні, коріння яких ростуть якраз з 20-го століття.

Роль головного героя Якова Меха у фільмі буде грати 2 актора. Станіслав Боклан зіграє персонажа в зрілому віці, а Роман Луцький – в юності. Крім цього у стрічці грають такі відомі українські актори, як: Олег Примогенов, Наталя Доля, Людмила Загородская та інші. У проекті також візьме участь Женя Лебедин, переможець дитячого талант-шоу “Маленькі гіганти”.