Сьогодні на телеканалі ICTV, 8-го грудня о 21:30, відбудеться прем’єра нового українського серіалу про міліцію “Володимирська, 15“. Детективний багатосерійника був знятий на замовлення ICTV, відомою українською студією Film.ua. За зйомку “Володимирська, 15” відповідало відразу 2 режисера – Олег Туранський і Валерій Рожко.

Зйомки серіалу

Зйомки серіалу “Володимирська, 15”

Про що серіал? “Володимирська, 15” розповість глядачам про непросту роботу київського районного відділу міліції. Події відбуваються в “післямайданному” Києві і після нової реформи правоохоронних органів. Примітний цей серіал ще тим, що в ньому практично не знімаються професійні актори, всі ролі виконують юристи та працівники міліції. “Володимирська, 15” – серіал українського виробництва, зйомки відбувалися тільки в Києві, а в масових сценах брали участь кияни.

“Володимирська, 15” – новий детективний серіал українського виробництва

Головними героями “Володимирська, 15” стали два слідчих – Віктор Дорофєєв і Дарина Котаева. Оперативна група, яка складається зі справжніх професіоналів, хоче звільнити столицю від зростаючої злочинності і звичайно ж довести, що нова міліція здатна працювати чесно і оперативно. Керує цією групою майор Дикий, його зіграв відомий актор з України Сергій Стрельников. Крім цього у фільмі грають актори: Яків Кучеревський, Вікторія Литвиненко, Ярослав Кучеренко та інші.

У серіалі

У серіалі “Володимирська, 15” знялися справжні працівники міліції

Чому “Володимирська, 15”? Така назва була вибрана не просто так. Виявляється, що за однойменною адресою в Києві розташоване Головне управління МВС України.