Нещодавно ми повідомляли про те, що четвертий сезон “Інтернівстане останнім, тепер же черга дійшла і до другого популярного ситкому “Кухня“. У початку 2016 року вийде шостий і як наслідок останній сезон комедійного серіалу “Кухня”, що виходить на телеканалі СТС. Творці прийняли рішення закрити даний ситком через логічне завершення його сюжетних ліній. Скоро на екрани вийде нова частина повнометражного фільму за мотивами серіалу “Кухня”, цього разу веселий колектив занесе в Шанхай, ну і як наслідок стрічка отримала назву “Кухня в Шанхаї“. Перша частина фільму вийшла в 2014 році, картину “Кухня в Парижі” знімали, як зрозуміло з назви, у Франції.

Серіал “Кухня” вперше показали на телеканалі СТС ще в жовтні 2012 року. З тих пір цей комедійний серіал став не тільки самим популярним на телеканалі СТС, але і найдорожчим сіткомом в РФ. Зйомки всього 1-ї серії в перших двох сезонах “Кухні” обходилися в $ 200 000.

У серіалі показується комічна сторона життя одного з колективів столичного елітного ресторану. Головний ролі в “Кухні” виконують Дмитро Назаров, Дмитро Нагієв, Марк Богатирьов, Олена Подкаминская, а також безліч інших популярних акторів.