На телеканалі “1+1”, 6 грудня о 21:00, відбулася прем’єра мелодрами “Все одно ти будеш мій. 4-серійний фільм показав дуже високі рейтинги і став найбільш рейтинговим художнім ТБ продуктом за весь осінній період на українському телебаченні.

Серед аудиторії від 18 до 54 (Україна) рейтинг мелодрами склав 5,7 відсотків, частка продукту – 19,8 відсотків. Загальна аудиторія фільму склала більше 8 мільйонів. Таким чином стрічка стала лідером слоту і значно випередила своїх конкурентів.

Довідка. Художній фільм “Все одно ти будеш мій” є власним продуктом “1+1 Продакшн” та його першим досвідом з виробництва фільмів за замовленням ТК “1+1”. Фільм знімала українська команда і в ньому взяли участь лише українські актори. Саундтрек до фільму заспівала Катерина Рибак (фіналістка проекту “Голос країни-5”), музику до пісні написав Руслан Квінта.

У центрі сюжету мелодрами – любовний трикутник. Мажор Микита посперечався з друзями, що зможе спокусити відмінницю Альону. Він домагається уваги дівчини після довгих залицянь, Альона повірила в щирість його почуттів. У дівчину також давно закоханий студент Міша, але він вважає себе негідним її любові. Микита все ж кидає Альону, після чого вона починає активно працювати над собою лише для того, щоб довести йому, що вона гідна бути поруч з ним. Таким чином дурний жарт перетворюється на любовний роман і довгу життєву, непросту історію.