Екс-команда “Топ Гір” не знімає автошоу під назвою Gear Knobs. Про це заявила головна зірка світової автомобільної журналістики Джеремі Кларксон через свою сторінку в “Твіттері”.

Джезза і його друзі-колеги Річард Хаммонд і Джеймс Мей вже більше тижня працюють над своїм новим проектом, однак називатися він буде зовсім не Gear Knobs. Назва нового шоу ведучі тримають у секреті, підігріваючи інтерес з боку багатомільйонної армії своїх шанувальників.

Зруйнував чутки відносно назви передачі Кларксон через свою сторінку в “Твіттері” ще 9 жовтня. Ведучий написав, що саме завдяки його повідомленням всі вперше дізнаються про те, що шоу буде називатися зовсім Gear Knobs. Крім цього Джезза виклав нове фото зі зйомок, а також “швидкісне” відео тесту одного із спортивних авто.

Фото з нового проекту екс-ведучих

Фото з нового проекту екс-ведучих “Топ Гір”

Безліч людей було введено в оману після того, як у виданні BuzzFeed з’явилася інформація про назву нового шоу Кларксона і компанії. Припущення даного видання було засновано на тому, що ще на початку літа адвокатська контора Olswang, одним з клієнтів якої є Джеремі Кларксон, зареєструвала торгову марку під назвою Gear Knobs. Доволі слабка основа для таких висновків, однак через брак іншої інформації ці чутки облетіли всю планету за лічені години.

Нагадаємо, ведучі підписали вельми грошове угоду з компанією Amazon ще в липні 2015 року. Тепер трійка автолюбителів за контрактом може впевнено розраховувати на 36 епізодів нового шоу, на зйомки якого виділили чверть мільярда доларів. Ну а самі ведучі надійно закріплять за собою статус мільйонерів, адже їх зарплати будуть від 7 до 10 мільйонів фунтів всього за один рік зйомок.