Перший постер до 6-го сезону серіалу “Гра престолів вийшов досить загадковим. На ньому зображений Джон Сноу, який є головною загадкою прийдешнього сезону. Героя поранили в кінці п’ятого сезону, однак до кінця не ясно загинув він чи ні. На постері Сноу зображений у крові і з заплющеними очима, так що трактувати дане зображення можна по-різному.

Перший офіційний постер до 6-го сезону

Перший офіційний постер до 6-го сезону “Гри престолів”

Що вже точно вийшло у творців фентезі, так це зберегти інтригу. Адже багато фанів з нетерпіння чекають повернення Джона (Кіта Харрінгтона) в новому сезоні. У вересні актор був помічений неподалік знімального майданчика серіалу, що також дає надію на його повернення в проект.

У четвер, 4 грудня, на офіційному каналі “Гри престолів” в YouTube був опублікований перший тизер шостого сезону. У відео показують безліч фрагментів з минулих серій, наприклад: вбивство Неда Старка, смертельне поранення Джона Сноу, втрата зору Арьі в Чорно-білому домі. По суті даний тизер не містить нових кадрів, але загадка в ньому залишається.

Триокий ворон в тізері говорить наступне: “Ми спостерігаємо. Ми слухаємо і запам’ятовуємо. Минуле вже написано. Чорнило висохло”. Дане послання знавці “Гри престолів” з сайту Winter Is Coming розшифрували наступним чином – Триокий ворон пояснює Брану Старку здатність бачити майбутнє і минуле (зеленобачення). Наприкінці тизера Бран Старк говорить: “Вони не уявляють собі, що їх чекає”.

Нагадаємо, 6-й сезон “Гри престолів” вийде в ефір у квітні 2016 року. Перший сезон фентезі був показаний ще навесні 2011 року. Творці планують зняти ще 7-й і 8-й сезон серіалу.