Перший сезон комедійного серіалу політичного характеру “Слуга народу потроху наближається до фіналу. В цілому сезон вже розбитий на безліч невеликих відеороликів, які розлітаються по інтернету миттєво і набирають сотні тисяч переглядів. Цього разу Мережу підірвало відео, де “народний” президент Василь Голобородько відповідає на питання однієї з журналісток: “Як українці перетворюються на хохлів?“. Емоційна відповідь розлетілася по просторах інтернету миттєво і викликала безліч позитивних відгуків від глядачів.

У 16-й серії серіалу “Слуга народу”, Володимир Зеленський, який грає народного президента Василя Голобородька, під час однієї з прес-конференцій відповів на запитання однієї настирливою журналістки дуже емоційною промовою і пояснив, як ще зовсім маленькі новонароджені 3-килограмові українці, поступово стають 100-кілограмовий чистокровними хохлами.

Уривок 16-й серії 26 листопада був викладений на офіційному каналі серіалу в “YouTube”, і всього за тиждень його подивилися понад 1 мільйон разів. Крім цього ролик переглянули не одну сотню разів на інших відеосервісах.