Довгоочікувана прем’єра “Останній москаль” від каналу “1+1” всього за пару днів зібрала рекордні показники телеперегляду. Творці в захваті, адже кіноробота стала однією з найпопулярніших телепродуктів за останні роки.

Починаючи з 14 квітня, показ двох серій знаменитої комедії встановив неймовірний рейтинг – 36,4%. Команда “1+1 продакшн” шалено щаслива, що сотворила такий якісний український продукт.

За деякими матеріалами стало відомо, що з 2009 року жоден серіал в Україні не користувався такою популярністю, як прем’єра “Останній москаль”.

Спочатку на головну роль продюсери примітили знаменитого кадета Головіна. За деякими обставинам, творцям проекту довелося терміново шукати заміну. Калоритний серіал відмінно розбавив російський актор Ігор Скрипко, який зіграв головну роль. 23-річний юнак так захопився сценарієм, що тут же дав згоду на зйомки в серіалі.

Ігор родом зі звичайної сім’ї, мама в минулому бухгалтер, а батько начальник зварювальної лабораторії. Любов до театру і кіно привела його до акторської кар’єри. Завдяки грі в серіалі, Скрипко вперше побував в Західній Україні і познайомився з цікавими людьми.

Феєричний старт патріотичною комедії

Феєричний старт патріотичною комедії “Останній москаль”

Трохи про серіал. Події розгортаються в карпатському селі. Батько Валери затриманий за підозрою в махінаціях. Щоб захистити сина, він відправляє його в село Великі Вуйки до свого брата Івана. Розбалуваний москвич Валера потрапляє в справжній вир подій у житті гуцул. Іван, дядько молодого хлопця, відмовляється визнавати родинні зв’язки і намагається зіпсувати життя хлопчині.

Не обійшлося без любовних ліній в серіалі. Серце Валери підкорила українська вчителька, яка ухиляється від знаків уваги з боку москаля.

Чи зможуть жителі карпатського села позбутися непроханого гостя? Що стане з татом Валери?

Дивіться нові серії комедійного серіалу “Останній москаль” на “1+1” о 21:00.