За словами представників “1+1”, до прем’єри гумористичного серіалу “Останній москаль” залишилося мало часу. Уже в березні 2015 року українським телеглядачам продемонструють спільний проект. Комедія розповідає про людські взаємини в буденному житті типового “москвича” в гуцульському селі, Карпати.

Сина великого банкіра Валеру зіграв 23-річний Ігор Скрипко. Актор відмінно вжився в роль, так як родом з Москви. Хлопець з великим задоволенням розповідає про пережиті зйомки і жодного разу не шкодує, що обрав саме цей проект.

Ігор Скрипко

Ігор Скрипко

Головний герой колоритного серіалу виявляється на Західній Україні через втечу від батькових розборок з мафією і ФСБ. Примхливий хлопець звик до грошей, зовсім не знаючи, яке життя на смак. 

У кінцевому результаті йому доведеться поміняти своє ставлення до себе і оточуючих, пізнати, що таке любов і дружба, зануритися в сільський побут і дізнатися як потрібно “гарувати”.

Продюсери планували 8-ми серійний проект, а в результаті вийшло відзняти 16 випусків. Спочатку на роль татового синочка Валери взяли кадета Олександра Головіна. Але через щільний графік, з ним так і не вдалося узгодити час для зйомок і роль чесно дісталася російському акторові Скрипко.

Олександр Головін

Олександр Головін

Відомо, що прем’єру показу творці переносили не один раз. Сподіваємося, що обіцяний весняний показ, незабаром, порадує свого глядача.

Режисером патріотичного проекту виступив Семен Горов. Роль дами серця дісталася Галині Безрук. Юрій Горбунов, Володимир Горянський, Назар Задніпровський наповнили серіал українським гумором.

Відео прем’єра від ТСН:

Не пропустіть довгоочікувані серії гумористичного серіалу на каналі “1+1”.