Останній москаль” повертається! Весела гуцульська комедія про забрідшого в глибинку Закарпаття московського хлопчину вийде в ефір вже 7-го грудня. Покаже другу частину серіалу, як завжди, телеканал “1+1”.

Сюжет серіалу “Останній москаль” полягає в тому, що мажорний хлопчина з Москви Валера Петрук, син зниклого на Туманному Альбіоні олігарха, змушений був виїхати в Україну, щоб врятуватися від переслідувавших його спецслужб і бандитів.

Потрапивши в одне з сіл Закарпаття, Валера несподівано дізнається, що у селі Великі Вуйки живе його рідний дядько, брат зниклого батька. Не маючи з собою закордонного паспорту, герой серіалу не може покинути Україну і йому залишається лише одне, залишитися в селі і сховатися у свого дядька, поки його батько не владнає конфлікт в Москві.

З моменту появи хлопчини в гуцульському селі, життя там перевертається з ніг на голову і про спокій залишається тільки мріяти.

Головний герой серіалу Валера Петрук (праворуч) і його дядько

Головний герой серіалу Валера Петрук (праворуч) і його дядько

Актор Ігор Скрипко, який грає Валеру Петрука, сам родом з Росії. До його ролі на батьківщині поставилися з презирством, а ЗМІ намагалися роздути з цього скандал. Але сам Скрипко не звертає на це увагу і дуже радий, що зіграв у серіалі “Останній москаль”, адже його колегам і педагогам він дуже сподобався. Про це актор розповів в інтерв’ю “Світському життю“.