Телеканал “1+1” випускає власну мелодраму “Все одно ти будеш мій“. Стрічка буде складатися з 4 серій і вийде в ефір 6 грудня.

У головних ролях нового українського продукту знімаються: Валерія Ходос, Станіслав Боклан, Олександр Попов, Олена Степанська і безліч інших українських акторів.

На замовлення телеканалу “1+1” сценарій до фільму написала відома сценарист і письменниця Ярослава Сегал, а зйомки довірили українському режисерові Олександру Тименко.

Головний продюсер фільмів і серіалів на ТК “1+1” Олена Васильєва, впевнена, що зараз для телеканалу дуже важливий запуск нового українського продукту власного виробництва. На думку продюсера, дуже важливо було зробити новий продукт саме власними силами, і цей досвід став першим для продакшину, з яким команда впоралася на відмінно.

Довідка. Чотирьох-серійний фільм “Все одно ти будеш мій” є сучасною інтерпретацією класичного сюжету. У любовному трикутнику бере участь він, вона і багатий чоловік. У фільмі розповідається про любовний роман, який почався спонтанно і переріс у неймовірно довгу та цікаву історію, фінал якої стане дуже несподіваним.

Саундтрек до фільму заспівала учасниця популярного шоу “Голос країни 5” Катерина Рибак. Слова до композиції написав Віталій Куровський, а музику – Руслан Квінта.