У ніч з 29 на 30 листопада в московській лікарні помер один з кращих режисерів у світі – Ельдар Рязанов. На момент смерті режисерові було 88 років. Про це повідомляє “Лента“.

Ельдар Рязанов був госпіталізований в одну з лікарень Москви ще 21 листопада. ЗМІ повідомляли, що у режисера була задишка, проте пізніше медики заявили, що у Рязанова в легкому виявили рідину.

Через 8 днів, 29 листопада, стан 88-річного кінематографіста значно погіршився, після чого він був підключений до апарату штучної вентиляції легенів. Лікарі діагностували у Рязанова серцеву та легеневу недостатність, а його стан був оцінений як вкрай важкий.

Ельдар Рязанов потрапляв до лікарні тричі за цю осінь, спочатку він був госпіталізований у вересні, після чого в жовтні. В кінці літа кінематографістові зробили профілактичну чистку судин, а в листопаді минулого року режисерові поставили діагноз – “гостре порушення мозкового кровообігу”.

Андрій Мягков і Ельдар Рязанов на зйомках фільму

Андрій Мягков і Ельдар Рязанов на зйомках фільму “Службовий роман” (1977 рік)

На рахунку Ельдара Рязанова (18.11.1927 – 30.11.2015) величезна кількість знятих фільмів, десятки нагород і звань, написаних сценаріїв, зіграних ролей, а також він був поетом і драматургом. З головних режисерських робіт майстра можна виділити картини: “Іронія долі, або З легким паром!”, “Службовий роман”, “Гараж”, “Вокзал для двох”, “Старики розбійники”, “Зигзаг удачі” і “Неймовірні пригоди італійців у Росії “.