У наш час потужний акторський склад вже не зі 100-відсотковою гарантією забезпечує фільму хороші касові збори, стрічка може провалитися в прокаті навіть за участю кращих зірок Голлівуду. Журнал Forbes оприлюднив рейтинг найбільш провальних фільмів 2015 року, бюджет на які значно перевищує касові збори. Цікавий той факт, що в цих картинах знімалися такі знаменитості як: Джонні Депп, Джордж Клуні, Білл Мюррей, Шон Пенн, Бредлі Купер і багато інших голлівудських зірок.

Перше місце в цьому антіретінгу зайняла музична комедія “Рок на Сході“. У головних ролях стрічки знялися Білл Мюррей, Брюс Вілліс і Кейт Хадсон, але вони зовсім не допомогли фільму зібрати в прокаті хоча б $3 мільйона. При бюджеті $15 мільйонів, картина зібрала всього $2,9 млн.

Слідом йде бойовик “Ганмен“, з такими серйозними акторами як Шон Пенн і Хав’єр Бардем. Стрічка зібрала $10,7 мільйонів, однак на фільм пішло $40 млн. Трійку замикає фільм “Кібер“, в цьому детективному трилері знявся Кріс Хемсворт, картина заробила $19,4 мільйонів при бюджеті $90 млн.

У п’ятірку гірших також потрапили фільми “Між іншим” – $14,4 мільйона, бюджет $35 млн, і “Джем і голограми” – $2,5 мільйона, бюджет $ 5 млн.

На 6-му місці опинився філь з Райаном Рейнольдсом – “Поза\себе“, на фільм було витрачено $26 мільйонів, а в прокаті зібрали лише $12,3 млн. 7-е місце – “Ультраамериканці“, збір $15,4 мільйонів при розтратах в $28 млн. 8-е місце – “128 ударів серця за хвилину“, $3,6 мільйона при розтратах в $6 млн. На передостанньому місці в списку опинився фільм з Бредлі Купером – “Алоха“, картина не дотягла до бюджету понад $10 мільйонів , збір $26,3, бюджет фільму $37 мільйонів.

Замикає антирейтинг комедія з Джонні Деппом – “Мордекай“. При $60 мільйонному бюджеті фільм зібрав лише $47,3 мільйона. Картина провалилася в прокаті навіть незважаючи на серйозну рекламну компанію і акторський склад.